تبلیغات
سایت رسمی کلپ ورزشی فرهنگی ابومسلم هرات - برد، باخت یا مساوی

 

منوی کاربری


لوگوی ما


خبرنامه


نظرسنجی


لینک دوستان


طراح قالبقرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا را شاید بتوان «تعادل» در فوتبال نامید.

برای دیدن قرعه کشی و معرفی هر تیم به ادامه مطلب بروید

قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا را شاید بتوان «تعادل» در فوتبال نامید.

جایی که در آن بزرگانی چون پائولو مالدینی (که به عقیده من او شایسته دریافت جایزه «تجربه و سابقه» است هر چند کسی به این توجه نمی کند که او بهترین مدافع فصل پیش این رقابت ها بود) و بسیاری بازیکن گمنام هنرنمایی می کنند.

بعد از اینکه گروه بندی انجام می شود، معمولا و شاید همواره این جملات را می شنویم :«هیچ رقیب آسانی وجود ندارد» یا «به همه تیم ها احترام می گذاریم اما از هیچ کدام نمی ترسیم» و جمله مورد علاقه خودم «تیم های ایتالیایی/اسپانیایی/انگلیسی/اکراینی تیم های سختی هستند.»

به نظر شما خوب نمی شد اگر یک مربی پیدا می شد و می گفت: «از خوشحالی انگار دارم روی ماه راه می روم. چون در گروه ما روزنبرگ قرار دارد که تیم بسیار ضعیفی است و ما از ابتدا ۶ امتیاز آن بازی را برای خودمان حساب کرده ایم.»؟

البته این اتفاق هیچ وقت نمی افتد. اما همیشه پیش بینی هایی وجود دارد. در ادامه پیش بینی های من برای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، البته با احترامی که برای لاتزیو، لیون و آیندهوون قائلم آمده است.

● گروه A
لیورپول در این گروه از تیم هایی است که خریدهای خیلی خوبی داشته. آنها فرناندو تورس، رایان بابل و اندری ورونین را خریده اند. مارسی با فروش ریبری به بایرن شگفتی آفرید چون او می توانست به این تیم فرانسوی که پس از مدت ها به لیگ قهرمانان آمده کمک شایانی بکند. پورتو هم که په په و اندرسون را از دست داده ولی درقبال فروش این ۲ خریدهای زیادی کرده است. بشیکتاش تیمی است که نسبت به فصل قبل تغییر زیادی نکرده است ولی بازی در مقابل تاکتیک های این تیم کار بسیار سختی است. به نظر می رسد جدال سختی برای کسب مقام دوم بین پورتو، مارسی و بشیکتاش باشد.

▪ تیم های صعودکننده : لیورپول و پورتو

● گروه B
در این گروه سخت، بازی بین چلسی و والنسیا می تواند بهترین بازی مرحله گروهی شود. چلسی که فلوران مالودا را به همراه چند بازیکن دیگر به تیم اضافه کرده باید به همراه والنسیا که از شر مصدومین زیاد فصل قبلش راحت شده با تیم قدرتمند دیگری به نام شالکه رقابت کند. شالکه فصل گذشته باید قهرمان بوندس لیگا می شد اگر هفته پایانی جام را دو دستی به اشتوتگارت نمی داد. اما به هر حال از دست دادن لینکلن و حمیت آلتین تاپ در این تیم محسوس خواهد بود. روزنبرگ هم پس از چند سال غیبت دوباره به لیگ قهرمانان راه یافته ولی به نظر می رسد باز هم نتواند دست به کار بزرگی بزند.

▪ تیم های صعودکننده : چلسی و والنسیا

● گروه C
برند شوستر قول داده روح تهاجمی را به کالبد رئال بازگرداند ولی خریدهای او در تابستان سؤال های زیادی را به وجود آورد. راستش به نظر نمی رسد رئال خیلی از فصل قبلش بهتر شده باشد. شاید صعود از گروه برایش کافی باشد هرچند حتی ممکن است اول نشود. وردربرمن هم با بازیساز خلاقی به نام دیگو، هرچند میرو کلوزه را از دست داده تیمی تهاجمی و قدرتمند خواهد داشت. لاتزیو گاهی اوقات بازیهای شگفت انگیزی به نمایش می گذارد ولی به رغم داشتن بازیکنی چون دلیو روسی، «بیانکو چلستی» ابزار کافی برای قدرت نمایی را ندارد. المپیاکوس هم بدون ریوالدو و نری کاستیو (که فصل قبل در مجموع ۲۹ گل زدند) بازی خواهد کرد.

▪ تیم های صعودکننده : وردربرمن و رئال مادرید

● گروه D
میلان اصلا جوانتر از قبل نشده اما این تیم امسال می تواند روی رونالدو که فصل قبل اجازه بازی نداشت حساب کند. در ضمن این تیم بازیکنان خوبی به خدمت گرفته است. بنفیکا بازیکنان مهمی چون سیمائو سابروسا و فابریزیو میکولی را از دست داده و با توجه به آمدن خوسه آنتونیو کاماچو برای رهبری این تیم از بعد از هفته اول لیگ پرتغال، این تیم نتوانست خریدهای خوبی در تابستان داشته باشد. اما حداقل فوتبالدوستان امریکایی می توانند بازیهای فردی آدو را در بالاترین سطح اروپا ببینند. سلتیک هم آغاز خوبی در لیگ برتر اسکاتلند نداشت ولی پیروزی بر آنها در خانه شان کار بسیار سختی است. از طرفی شاختار دونتسک با خرید کرستیانو لوکارلی و کاستیو (از بنفیکا) تیم تکنیکی بسیار خوب با توان بدنی بالا دارد که می تواند بسیاری توجه جلب کند.

▪ تیم های صعودکننده : میلان و شاختار

● گروه E
تیری آنری شاید رکورد تمام تیترهای روزنامه ها را مال خود کرد ولی چیزی که باعث شده بارسلونا از قبل بهتر باشد قویتر شدن خط دفاع این تیم با آمدن یحیی توره، اریک آبیدال و گابی میلیتو است. روی کاغذ این تیم بهترین تیم این رقابت هاست. آلن پرن هم آغاز بدی با لیون داشته و به نظر می رسد بت این تیم در این فصل شکسته شود. اشتوتگارت، قهرمان آلمان تیمی قوی و بسیار با استعداد است. رنجرز هم روی کاغذ ضعیفتر از بقیه به نظر می رسد اما می تواند شگفتی خلق کند.

▪ تیم های صعودکننده : بارسلونا و اشتوتگارت

● گروه F
بعد از خریدهای بزرگ منچستر یونایتد (ته وز، هارگریوز، اندرسون و نانی) به نظر می رسد فرگوسن تیم خیلی خوبی برای این رقابت ها آماده کرده است اما رم هم می خواهد انتقام شکست ۷- یک فصل گذشته اش را بگیرد. شاگردان لوچانو اسپالتی بهترین بازیهای سال های اخیر را به نمایش می گذارند. اسپورتینگ لیسبون تیمی است که بالا و پائین زیادی دارد اما هرگز نمی توان این تیم را دست کم گرفت. دینامو کیف در اکراین خیلی خوب بازی نمی کند و به نظر می رسد ضعیفتر از هر سال باشد.

▪ تیم های صعود کننده : منچستر یونایتد و رم

● گروه G
اینتر تمام ابزار برای چیدن یک تیم تهاجمی را دارد اما با دادن نقشی کلیدی به زلاتان ابراهیموویچ نمی توان نتیجه به دست آمده را پیش بینی کرد. آیندهوون هم با توجه به رفتن آرونا کونه به سه ویا و مصدومیت جفرسون فارفان در خط حمله مشکل خواهد داشت. زسکا مسکو هم ۴ بازیکن ملی پوش برزیلی دارد (جو، واگنر لاو، دودو و دانیل کاروالیو) و همین جمله کافی است تا انتظار بازیهای خوبی از این تیم روس داشته باشیم. زیکو هم با بازیکنان برزیلی اش (آلکس، روبرتو کارلوس و دیوید) می توانند در این گروه دست به شگفتی بزنند.
▪ تیم های صعودکننده : اینتر، زسکا مسکو

● گروه H
در این گروه یک اگر بزرگ وجود دارد. اگر سه ویا بتواند حواشی تیمش را (که بیشتر حول رفتن دانیل آلوس و خوانده راموس می چرخد) کنترل کند از اصلیترین شانس های صعود از این گروه ساده به حساب می آید. آرسنال هم تیم جوان و با استعدادی است ولی بازیکنان این تیم زمان زیادی نیاز دارند تا به خلاء آنری عادت کنند (البته این مسأله در آینده خیلی به نفع این تیم است). استوا بخارست می تواند رقیب سختی باشد اما این تیم قدرت کافی ندارد. اسلاویا پراگ هم که به لطف بازی کارل یارولیم آژاکس را حذف کرده تیم خوبی دارد و لی این تیم هم نمی تواند به کار خاصی در این گروه دست بزند.

▪ تیم های صعود کننده : آرسنال و سه ویا


نگاشته شده بوسیله فرهاد اکبر در ساعت 12:09 ب.ظ | لینک مطلب | نظرات : ()مطالب پیشین

روزنامه"گازتا": "كاكا" در آستانه كسب عنوان بهترین بازیكن اروپا و جهان
"فرگوسن" از انتخاب "مورینیو" برای تیم انگلیس حمایت كرد
بارسلونا و سایر تیم های اروپایی صعود كردند
فابرگاس: برای بازی در رئال وسوسه نمی شوم
رونالدو: آدریانو باید بازی كند
سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس بركنار شد
حذف انگلیس از مسابقات نهائی جام ملت‌های اروپا - یورو 2008
رئال مادرید قرارداد "فان نیستلروی" را دو سال دیگر تمدید می‌كند
رونالدو: دوست ندارم انگلیس حذف شود
آنری: به زمان بیشتری نیاز دارم
قهرمان جهان در آستانه حذف
معرفی کهکشانیها (رئال مادرید)
سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید: بازیكنان متاهل با ثبات‌تر هستند
لمان": در آرسنال می‌مانم
"گازتادلواسپورت": "كاكا" با تمدید قراردادش با آث میلان موافقت كرد


لینکدونی

 طراح قالب وبلاگ
بهترین سایت افغانی دانلود موزیک برنامه و..
سایت رسمی کلپ ورزشی فرهنگی ابومسلم هرات
 تامین کننده نیاز های شما در اینترنت (-)
 جدید ترین موزیک های سال (-)
 آرشیف لینكدونی


صفحات وبلاگAll Rights Reserved 2006-2007 © by amfc.mihanblog.com .:. Template Design by Farhad Akbar